skip to Main Content

    Трудовий колектив ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» висловлює глибоке співчуття рідним та близьким, колегам з Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона з приводу смерті беззмінного керівника закладу, Президента Академії наук України, академіка

ПАТОНА БОРИСА ЄВГЕНОВИЧА

    Пішла з життя людина-легенда, яка протягом декількох епох представляла всю наукову спільноту країни. Своїми потужними знаннями, інтелектом та досвідом Борис Євгенович вивів на світовий рівень не тільки галузь електрозварювання, він був спроможний рухати вперед та розвивати всі наукові напрями в Україні.

    Академік Патон залишив свій слід і в історії розвитку міста Каховка, що розташоване на півдні нашої держави. Ще в далекому 1959 році при його підтримці та благословенні в нашому місті почали виготовлення електрозварювальних машин та апаратів, які згодом вийшли на світовий рівень за якістю та технічними характеристиками і завоювали міжнародні ринки. Й до сьогодні ми виробляємо електрозварювальні машини ті гідно втілюємо у життя задум великого Патона.

   Пам’ять про БОРИСА ЄВГЕНОВИЧА ПАТОНА назавжди закарбована в серцях каховських заводчан та в історії Каховського заводу електрозварювального устаткування.

Нехай спочиває в мирі і спокої душа видатного науковця України!

×Close search
Поиск